Тестування

Онлайн тестування

Ми створили систему тестування щоб:

 • визначити поточний рівень знань спеціаліста перед початком навчання, що дозволить правильно вибрати курс та визначити кількість годин, необхідних для навчання
 • оцінити рівень засвоєних знань спеціаліста після закінчення навчання
 • стимулювати самостійне придбання додаткових знань спеціалістом для підвищення кваліфікації та можливості отримання сертифіката Навчального центру Бейсік
image
Правила тестування

Правила проходження тестування

 1. Тестування відбувається на безкоштовній основі.
 2. Складання тестів виконується в режимі онлайн при постійному підключенні до Інтернету. При розриві з’єднання тест потрібно здати спочатку, спроба не зараховується.
 3. Загальна кількість запитань у тесті -20. Вони випадковим чином вибираються з бази. На кожне запитання тесту виділяється по 2 хвилини. Для отримання позитивної оцінки необхідно правильно відповісти на 14 питань.
 4. Деякі запитання можуть містити кілька варіантів відповідей. Маркери навпроти відповідей у вигляді кружечка означають, що можливий лише один варіант відповіді. Маркери навпроти відповідей у вигляді квадрата означають, що можливо кілька варіантів відповідей. Запитання, на які Ви не відповіли, розглядаються як невірні.
 5. У тестах можна відповідати на запитання у довільному порядку, тому можна спочатку пробігтися по всіх запитаннях і відповісти на очевидні, а потім зробити другий прохід для того, щоб не поспішаючи відповісти на складніші питання. Для цього потрібно натиснути кнопку - «Повернутись до цього запитання пізніше».
 6. Після закінчення тесту видається результат про проходження тестування та кількість балів. При цьому показується лише загальний % правильних відповідей без вказівки того, на яке питання було дано неправильну відповідь. Позитивний результат складання тесту надає Вам право на отримання сертифікатів Навчального центру «Бейсік».
 7. Для отримання сертифікату Вам потрібно заповнити анкету. Сертифікат буде підтверджено менеджером протягом 24 годин. Ви зможете завантажити сертифікат в форматі .pdf.
 8. Щоб отримати доступ до складання тестів, необхідно увійти в систему.
Для проходження тестування потрібно зайти в систему