Корпоративне навчання

Досвід та стабільність

Досвід корпоративного навчання з 2009 року

Ми накопичили багатий досвід роботи з компаніями у різних сферах діяльності та реалізували сотні освітніх проектів у IT-напрямках. Щодня аналізуючи потреби підприємств у кваліфікованому персоналі, наші викладачі постійно покращують та розробляють нові навчальні курси, які дозволять компаніям значно підвищити ефективність роботи працівників та досягти кращих економічних показників. Авторські програми навчання, побудовані на прикладах з реального життя, націлені навчити слухача практичному застосуванню одержуваних знань та вмінню самостійно робити ефективний пошук відповідей на питання, що виникають.

Ми прагнемо надати максимально зручні умови співпраці та виправдати довіру кожного клієнта!
image
Розуміння ваших потреб

Індивідуальний підхід до кожної компанії

Навчання за типовими програмами та індивідуальний підхід до розробки програм навчання

Постійний розвиток IT технологій призводить до того, що все частіше навчання фахівців зі стандартних курсів не є оптимальним вирішенням питань. У такій ситуації ми готові адаптувати зміст стандартних курсів під конкретні завдання працівників компанії з урахуванням рівня знань працівників.

Гнучка цінова політика

Ми завжди зможемо домовитись! У нас є пропозиції на будь який бюджет!

Підбір зручного формату навчання та оптимального графіка відвідування занять

В НЦ «Бейсік» ви завжди зможете підібрати графік навчання з урахуванням зайнятості співробітників вашої компанії: від 2 до 8 годин на день, вранці/вдень/увечері, 2-3 рази на тиждень або щодня. А,також, обрати зручний формат навчання : на території вашої компанії у будь якій точці України або онлайн у реальному часі з викладачем

Перевірка знань працівників до початку навчання

За бажанням компанії , для попередньої оцінки рівня знань та ефективного розподілу по групах проводиться анкетування працівників до початку навчання.

Використання отриманих знань на практиці

У процесі навчання у слухачів є можливість знайти вирішення завдань, які потенційно можуть виникнути на підприємстві, де вони працюють.

Звіт про відвідування занять слухачами, контроль за виконанням домашніх завдань

За запитом компанії Викладач відправляє звіт про відвідування занять, що домотає слухачам більш відповідально ставитися до навчання

...Скажи мені, хто твій вчитель, і я скажу, ким ти можеш стати...

Викладачі НЦ «Бейсік»

Викладачі – це фанати своєї справи, які глибоко знаються на предметній області. За час своєї професійної діяльності вони брали участь у багатьох успішних корпоративних проектах навчання українських та зарубіжних компаніях, тому реально знають, які питання можуть виникнути у співробітників різних відділів та напрямків. Із задоволенням діляться своїми накопиченими знаннями та досвідом. Вміють знайти підхід до кожного слухача, та доступно пояснити складні речі на простих прикладах. Вдало імпровізують, а також імітують завдання та проблеми, які можуть виникнути на підприємстві.

image
Ваші досягнення

Сертифікація

Незалежне on-line тестування після закінчення навчання для підтвердження знать

Для підтвердження рівня знань працівника та засвоєння матеріалу, на сайті www.basic4you.com.ua розроблено унікальну систему On-line тестування, що дозволяє оцінити ступінь володіння отриманими знаннями після закінчення навчання.
Детально...

Авторський сертифікат

Після закінчення курсу та успішного складання тестів, слухач отримує авторський сертифікат Навчального центру «Бейсік». Кожен сертифікат захищений від підробки унікальним ID- номером, справжність якого можна перевірити у відкритому доступі на сайті навчального центру.
Детально...

image
Ми працюємо для вас

Розробка концепції навчання персоналу

1

Виявлення потреби у навчанні: цілі, завдання, очікувані результати

2

Вибір форми та місця навчання, узгодження графіка навчання.

3

Проведення безкоштовного пробного уроку для слухачів

4

Попереднє тестування для визначення рівня підготовки слухачів

5

Проектування програми навчання.

6

Проведення навчання.

7

Завершення навчання. Онлайн тестування.

8

Видача сертифікату.

Результати навчання

По закінченні навчання ваша компанія отримує:

Збільшення швидкості виконання роботи, зниження кількості помилок

Підвищення професійного рівня спеціаліста та, як наслідок, підвищення самооцінки

Підвищення загальної ефективності роботи команди загалом та вихід на якісно новий рівень роботи компанії

Можливість використання нових технологій

Зменшення витрат на пошук та адаптацію нових працівників за рахунок навчання вже існуючих працівників

Повага співробітника до компанії. Розуміння, що компанія дбає, цінує своїх співробітників і готова вкладати у них кошти.