Про нас

Як ми працюємо

Навчальний центр «Бейсік»! Доброго дня!

Цю фразу ви почуєте, звернувшись до нашого навчального центру. І це означає, що з цього моменту ваші задачі стають нашими!

Нам дуже-дуже цікаві ваші питання! І ми знаємо на них відповіді завдяки нашому досвіду навчання та добре підібраним викладачам, які є нашим головним скарбом!

0

років

0

курсів

1000 +

Компаній

0

сертифікатів

Шлях до вашого успіху починається тут

Наші переваги

Методика викладання

Авторські програми навчання, що постійно удосконалюються, побудовані на прикладах з реального життя, націлені навчити слухача практичному застосуванню одержуваних знань та вмінню самостійно робити ефективний пошук відповідей на питання, що виникають.

Відмінні відгуки клієнтів

Ми отримуємо вдячні відгуки наших слухачів, і не лише за якісне навчання та вирішення їхніх професійних питань, але й за гарний настрій та ненудні заняття. Дуже приємно, що 50% наших клієнтів звертаються за рекомендаціями своїх знайомих, які вже пройшли у нас навчання

Сучасні програми навчання

Щодня, аналізуючи потреби підприємств у кваліфікованому персоналі, НЦ «Бейсік» постійно покращує та розробляє нові навчальні курси, які дозволять компаніям значно підвищити ефективність роботи працівників та досягти кращих економічних показників. Ми прагнемо, щоб кожен клієнт знайшов у нас ті професійні знання, які потрібні саме йому!

Online тестування та сертифікат

Для підтвердження рівня знань слухачів нами розроблена унікальна система Online тестування. Пройшовши це тестування слухач отримує авторський сертифікат НЦ «Бейсік», який захищений від підробки унікальним ID- номером. Справжність сертифікату можна перевірити у відкритому доступі на сайті навчального центру.